Виконання ст.30

1. Статут закладу освіти

2. Ліцензії на провадження освітньої діяльності

3. Структура та органи управління закладу освіти

4. Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами 2023/2024 н.р.

5. Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою: |  2023/2024 н.р.

6. Перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою

7. Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником

8.Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі які навчаються в закладі 2023/2024 н.р.
Ліцензований обсяг прийому – 100 учнів
Фактично станом на 01.01.24 р – 32 учні.

9. Фактична кількість осіб, які навчаються: 32 учні.

10. Мова освітнього процесу – Українська

11. Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення. У 2023- 2024 н. р. заклад забезпечений повністю педагогічними кадрами.

12. Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

13. Наявність гуртожитків та вільних місць у них, розмір плати за проживання – гуртожиток відсутній.

14. Результати моніторингу якості освіти. Моніторинг державної служби якості освіти в 2022-2023 н.р. не проводився
15. Річний звіт про діяльність закладу освіти Річний звіт Гринівського ліцею  за 2022-2023 навчальний рік

Річний план 2023-24 освітньої роботи

Освітня програма

16. Правила прийому до закладу освіти

17. Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами у навчальному закладі є пандус.

18. Розмір плати за навчання. Плата за навчання не стягується.
Згідно зі статтею 53 Конституції України держава забезпечує доступність і безоплатність повної загальної середньої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

19. Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати- додаткові освітні послуги не надаються

20. Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

21. План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу на 2022/2023 н.р.

22.Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

23. Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)

24. Відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)

25. Кошторис