Сторінка психолога

На зображенні може бути: текстНа зображенні може бути: текстНа зображенні може бути: текст

Доброго дня, шановні батьки!😊
☝️Сьогодні наші діти є активними учасниками і користувачами мережі Інтернет! Це є добре!
☝️Поруч з цим бувають випадки, коли через свою необізнаність діти можуть стати жертвою кібербулінгу! Як цього уникнути – перегляньте разом зі своїми дітьми коротке відео і поговоріть! Разом ми все зможемо!!! https://www.facebook.com/100033592849872/videos/793676659223138/

На зображенні може бути: текст

Можливо, це зображення (текст)

На зображенні може бути: текст «технки самодопомоги при CTPECI технка 2 знятися 3 <гачка" MIHICTEPCTBO охорони здоровя украйни <гачки>> -це важкi̇ думки почуття, якi̇ часом можуть зачпати нас. звинувачення нших, різкі судження про себе, плекання страхив щодо майбутнього тощо все це вони. як вдчепитися вi̇д таких <гачкв">? звернть увагу на своϊ думки та вi̇дчуття. усвдомте, що вони вi̇дволкають вас. спробуйте подумки ix назвати, наприклад: <<я вдчуваю гнỉв>>, <<я повертаюся неприемн переживання минулому>, <<зараз менi̇ страшно за майбутне>> тощо. ??? скеруйте увагу на те, що ви робите зараз, застосуйте технку заземлення.»

На зображенні може бути: текст «техніки самодопомоги при CTPECI техніка 1 заземлення MIHICTEpcTBo охорони здоров'я украйни дуже ефективна практика, яка потребуе зовсм небагато часу. вона допомагае перемкнутися 3 емоций до дий. опанувавши ii, ви можете впоратися 3 тривогою навi̇ть панчними атаками. спробуйте перенести фокус на те, що € навколо вас тут зараз, повернться до життя: назвть кi̇лька предметi̇в, якi̇ бачите; те, що чуете; до чого можете доторкнутися; що посмакувати або понюхати. опишить примщення навколо себе. розкажить, де ви перебуваете, хто поруч 3 вами, що ви робите.»

Для Вас, батьки!!!
Кращого ніж власний приклад не може бути…
На зображенні може бути: 2 людини та текст «unicef дозвольте своём дтям побачити як ви: стикаетеся 3 труднощами робите TE, що любите наполегливо идете до мети ? навчастеся ΤΑ пробуете щось HOBE добре ставитеся до себе ΤΑ інших вибачаетеся, коли не ΠΡΑΒΙ дбаете ΠрΟ здоровя розважаетеся просите ΠΡΟ допомогу выдпочиваете»