Методична робота

21 листопада – День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, […]

Конкурс ” Вчитель року”

Сумська обласна державна адміністрація ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ НАКАЗ 16.10.2023 м. Суми № 406-ОД Про умови та порядок проведення першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» Відповідно до указів Президента України від 29 червня 1995 року № 489/95 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану […]

Тренінг”Перша психологічна допомога.Алгоритм дій.”

31.03.2023 року для педагогічних працівників Гринівського НВК психологом Роменського ЦПРПП Монікою Загладою було проведено тренінг”Перша психологічна допомога.Алгоритм дій”Під час практичних вправ вчителі ознайомилися з протоколами надання першої психологічної допомоги учням та отримали методичні рекомендації “Як допомогти собі під час стресу”.

Конкурс ”Колосок”

16.02.2023 року учні Гринівського НВК отримали сертифікати та подарунки від організаторів Всеукраїнського конкурсу ”Колосок”.  Усі учасники отримали велику порцію позитивних емоцій та незабутні враження від конкурсу, а також цінні подарунки та сертифікати, які стануть гарним доповненням до їхніх досягнень та заслуг. Бажаємо всім учасникам подальших успіхів та реалізації своїх задумів!

0 comments

Тиждень англійської мови

З 06 по 10 лютого 2023 року було проведено тиждень англійської мови. Протягом тижня учні школи брали участь у різноманітних конкурсах,розв’язували кросворди,малювали,виконували креативні завдання,що дало їм можливість збагатити знання з англійської мови та розширити свій кругозір. Всі переможці були нагороджені призами. План проведення тижня англійської мови № п/п Дата Виховний захід 1 Понеділок  Відкриття тижня […]

0 comments

Методичне об’єднання класних керівників

23.01.2023 року в Гринівському НВК було проведено методичне об’єднання класних керівників Питання, які виносилися: 1.Нормативно- правове забезпечення виховної роботи класного керівника Дяченко І.І. 2.Доповідь  на тему: «Виховання правової культури – шлях до побудови правової держави» Власенко Н.М. 3.Аспекти виховної діяльності класного керівника сучасного загальньоосвітнього закладу Дяченко І.І. 4.Планування виховної роботи на ІІ семестр 2022- 2023 н.р.

 В Рамках атестації вчитель початкових класів Биченко Наталія Василівна провела захоплюючу гру для учнів 4-6 класів ” Миколай крокує по Україні”

 


Поради  під час канікул

 1. За умови гарної погоди та наявності власного автомобіля, саме час побувати в лісі. Перетворіть вашу прогулянку в пізнавальний процес.
 2. Можна влаштувати домашній театр. Варіантів багато – розіграти казку, виконати пісню, продекламувати вірш. Цікавим для дітей буде також театр тіней. Для цього необхідно встановити настільну лампу біля стіни і пальцями показувати фігури тварин.
 3. Психологи довели, що ведення щоденника з раннього шкільного віку розвиває пам’ять, здатність чітко висловлюватися. Якщо дитина матиме гарний незвичайний блокнот та ручку, то вона з задоволенням буде описувати все, що відбулося за день.
 4. Головоломки. Логічні задачі, кросворди, завдання не тільки розвивають вміння довго концентруватися на одному предметі, але і вчать досягати бажаного.
 5. Рукоділля. Вибір подібних занять повністю залежить від вподобань сім’ї і дитини. Це може бути вишивання, виготовлення свічок, аплікації, конструювання тощо.
 6. Настільні ігри. Серед різноманіття настільних ігор можна обрати одну, яка відповідатиме віку дитини, її інтересам, кількості учасників тощо. Деякі розвивають логічне мислення (стратегії), деякі несуть пізнавальну (вікторини) або розважальну функції. У будь-якому випадку, яку гру б не обрали, вона має всі шанси перетворити звичайний день у цікаву забаву.
 7. Навчання .Не забувайте, що це карантин, а не канікули. Діти відстають від шкільної програми, а потім їм доведеться наздоганяти її. Знайдіть з дитиною в інтернеті додаткову цікаву інформацію з пройденого матеріалу, подивіться відеоуроки на освітніх ресурсах або документальні фільми, які розширять знання дитини в рамках шкільної програми.
 8. Пазли. З однієї сторони пазли теж можна віднести до настільних ігор, з іншої – вони настільки своєрідні, що варто виділити в окремий пункт. Взимку це ідеальний варіант для проведення часу вдома. Батьки можуть допомагати дітям збирати елементи в одну картину, або ж запропонувати школярам самим це зробити. Варто подбати, щоб пазли були різного рівня складності.
 9. Читання книг. Це корисне заняття як для батьків, так і для дітей. Улюблені казки та оповідання піднімуть настрій, занурять у світ пригод.  Якщо буде натхнення, то можна, просто розглядаючи картинки, придумати свою історію.
 10. Розвиваючі заняття.До цієї категорії можна віднести розмальовки, ліплення з пластиліну. Звичайно ж, такий вид діяльності сприяє розвитку творчих здібностей.
 11. Фотоколаж. Так як наближаються свята, то разом з дітьми можна зробити своєрідний підсумок року. Вибрати фото, на яких зображено найщасливіші моменти за останній час і змайструвати колаж. Або ж зробити рідним подарунок за допомогою цієї техніки.
 12. Хатні справи. У цій справі головне завдання батьків – заохотити дітей допомагати. Можна у формі гри прибрати у кімнаті, або ж за миття посуду чи приготування вечері надати бонуси, а в кінці дня їх підрахувати. Відповідно за це отримати приз.
 13. Перегляд фільмів. Пошукайте в інтернеті фільми, які можна дивитися з дітьми. Але не дивіться більше одного фільму в день з дитиною дорослішого віку, для молодшого школяра досить 30-40 хвилин.
 14. Поговоріть із дитиною. Нехай цей пункт і останній, але він дуже важливий. Коли ви востаннє спілкувалися про друзів або про навчання дитини серйозно і довго? Не поспішаючи зготувати вечерю або не збираючись на роботу чи до школи. Пам’ятайте, однак, що маєте бути дитині другом, а не критиком, інакше душевної розмови, а відповідні і правди не доб’єтеся.

 

План проведення тижня математики

Понеділок 

1.Відкриття тижня математики

2.Математична десятихвилинка на уроках математики у 5, 6, 7 класах про видатних математиків

Вівторок 

1.Конкурс цікавих математичних кросвордів для учнів 2-6 класів

Середа

1.Конкурс для учнів 2-7 класів.

2.Прислів’я та загадки

Четвер 

1.КВК для учнів 10,7 класів

П’ятниця

1.Гра- конкурс для учнів 5-7 класів


26.01.2023 класним керівником Власенко Н.М.  був проведений виховний захід для учнів 10 класу ”  Я людина, але яка»